OBCHODNĚ - PRODUKTOVÝ MANAŽER

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Baví Vás práce v terénu? Umíte komunikovat se zákazníky i ohledně technických řešení? Pak věnujte prosím pozornost nabídce níže: Výrobní společnost působící v oblasti designové stínící techniky hledá posilu na pozici: OBCHODNĚ - PRODUKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • prezentace svěřených výrobků u zákazníků (stínící technika)
  • prodejní činnost
  • úzká spolupráce s týmem techniků
  • podílení se na marketingových aktivitách
  • cestování v rámci svěřeného regionu (ČR+SR)
  • návrhy technických řešení

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • technické myšlení a obchodní zkušenosti
  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost a spolehlivost
  • bydliště na dojezd od okresu Žďár nad Sázavou

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení (pevná a pohyblivá složka)
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon a notebook
  • zajímavé bonusy v závislosti odpracovaných let
  • příspěvek na stravování
  • práci pro stabilní společnost
  • místo výkonu práce: ČR + SR (kancelářské zázemí na Žďársku)