PROJEKTANT POHONŮ A PLC

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní osobnost a zajímáte se o projekci nebo programování PLC? Hledáte novou práci, která by měla být kreativní, se zaměřením na elektromotory a řídicí systémy? Chcete cestovat a získávat zkušenosti v zahraničí a dosud nebyla příležitost? Pokud ovládáte i anglický jazyk na komunikativní úrovni, neváhejte reagovat na pracovní pozici PROJEKTANT POHONŮ A PLC ještě dnes! Úspěšná mezinárodní elektrotechnická společnost hledá nového kolegu na pozici: PROJEKTANT POHONŮ A PLC (35 – 45 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh pohonů, měničů a elektromotorů
  • Vývoj nových řešení i z pohledu PLC a SW
  • Tvorba patřičné dokumentace
  • Řešení technické specifikace se zákazníky
  • Cestování po celém světě

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Znalosti v oblasti pohonů a elektromotorů
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce v programu AutoCAD/EPLAN/ELCAD výhodou
  • Ochota cestovat i na delší dobu

Co nabízíme?

  • Práci ve společnosti se stabilním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní stravování
  • Odborný a profesní růst
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.