ANALYTIK STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru? Je Vaše angličtina na takové úrovni, že si troufnete na obchodní jednání? Máte praxi na pozici nákupčího, ideálně ve výrobní společnosti? Pak stačí jediné pro získání Vašeho nového zaměstnání! Zaslat životopis na níže uvedený kontakt. Máme pro Vás totiž jedinečnou pracovní nabídku v oblasti nákupu polymerů: ANALYTIK STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za strategický nákup pro výrobní závod
  • vyhledávání nových zdrojů a dodavatelů materiálu
  • spolupráce s oddělením výroby
  • uzavírání smluv a objednávek s dodavateli

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • praxi na podobné pozici
  • dobré analytické myšlení
  • proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příležitost profesního růstu
  • týden dovolené navíc
  • roční odměny
  • podporu při relokaci
  • místo výkonu práce: okres Trutnov