OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO TECHNIKU

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Hledáte novou pracovní příležitost na pozici obchodně-technického zástupce pro Moravu? Máte vzdělání technického směru a zkušenosti s prodejem technických zařízení? Mluvíte německy nebo anglicky denně? Pošlete nám Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Přehled a znalost trhu
  • Denní komunikace se zákazníky v němčině nebo angličtině
  • Technické návrhy a řešení na míru
  • Časté pracovní cesty na Moravu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru - podmínkou
  • Německý nebo anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace s dodavateli)
  • Praxi z pozice obchodního zástupce technických zařízení minimálně 2 roky
  • Zkušenosti s technickou podporou klientů
  • Kreativitu a technický typ s tahem na bránu

Co nabízíme?

  • Odborné zaškolení
  • Vzdělávací a školící kurzy i v zahraničí
  • Možnost profesního růstu
  • Práce s novými technologiemi
  • Možnost práce na živnostenský list
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Pracoviště: okres Litoměřice