OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – AUTOMATIZACE S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti s obchodem? Baví Vás robotika a vyznáte se v automatizaci? Domluvíte se anglicky a nemáte problém jazyk aktivně používat? Bydlíte ve Východních Čechách a nevadí Vám cestování? Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Pardubickém kraji, hledá do svých řad novou posilu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – AUTOMATIZACE S AJ

Pracovní náplň

  • Péče o stávající klienty
  • Akvizice nových klientů
  • Řešení obchodních problémů
  • Nabídka technických řešení projektů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření - podmínkou
  • Zkušenosti v obchodu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Proaktivitu, samostatnost, loajalitu a tah na branku

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost práce z domova
  • Prémie z prodeje
  • Služební auto, mobilní telefon a počítač

  • Místo výkonu práce: Severo-východní Čechy