VEDOUCÍ ÚSEKU KVALITY

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte praxi v oblasti kvality a vedení týmu pracovníků pro Vás není novinkou? Hledáte dynamické prostředí firmy, kde budete moci využívat anglický jazyk na denní bázi? Pokud Vás láká práce na pozici VEDOUCÍ ÚSEKU KVALITY v Jihomoravském kraji, pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Nadnárodní společnost vyrábějící pro automotive hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ ÚSEKU KVALITY (45-55.000,-)

Pracovní náplň

  • vedení inženýrů a inspektorů kvality
  • každodenní řešení vzniklých problémů
  • implementace nových zlepšení do výroby
  • komunikace v rámci společnosti
  • zodpovědnost za kvalitu vyrobených produktů
  • denní komunikace v cizím jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • praxi v oblasti kvality na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením pracovníků a jejich motivací
  • iniciativu a schopnost pracovat pod tlakem

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v rozvíjející se společnosti
  • flexibilní pracovní dobu a jazykové kurzy
  • dovolenou navíc, závodní stravování
  • uplatnění v dynamickém prostředí
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje

  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj