SPECIALISTA ÚDRŽBY VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte vzdělání se zaměřením na elektro a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6? Máte již nějaké zkušenosti v oblasti údržby a diagnostiky a jste ochoten/ochotna pracovat ve vícesměnném provozu? Zaujala Vás pozice SPECIALISTA ÚDRŽBY VE VÝROBĚ v Jihomoravském kraji? Pak je tato pozice právě pro Vás! Stabilní, úspěšná společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA ÚDRŽBY VE VÝROBĚ (30 – 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Instalace a sestavování nových zařízení
  • Údržba a opravy strojů ve výrobě
  • Řešení prevence a kontroly zařízení
  • Zlepšování systémů výrobních strojů
  • Práce v třísměnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobě min. 2 roky
  • Základní orientaci v PLC systémech
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Co nabízíme?

  • Různorodou práci v úspěšné společnosti
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Další odborné a jazykové vzdělávání
  • Motivační finanční ohodnocení a bonusy
  • Práci v nových, moderních prostorech
  • 5 týdnů dovolené a smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj