MARKETINGOVÝ VEDOUCÍ - IT

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

Zvládnete koordinovat tým zaměstnanců a máte zkušenosti s marketingem v IT společnosti? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Pak je tato pozice určena právě Vám! Úspěšná společnost hledá do svého brněnského týmu zaměstnance na pozici: MARKETINGOVÝ VEDOUCÍ - IT (okolo 60 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení marketingového oddělení
  • Marketingová podpora prodeje
  • Komunikace s klienty, péče o stávající klienty
  • Prezentace společnosti
  • Příprava marketingového rozpočtu
  • Sledování aktuálních trendů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor Marketing)
  • Zkušenosti na obdobné pozici v IT společnosti
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Profesionální vystupování a manažerské schopnosti
  • Výborné prezentační dovednosti a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Férové finanční ohodnocení a individuální bonusy
  • Moderní prostředí perspektivní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příležitost dalšího rozvoje
  • Nástup: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno