OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání chemického či technického směru? V rámci své dosavadní praxe jste získali zkušenosti s prodejem a aktuálně hledáte novou pracovní výzvu? Rádi byste ve své práci aktivně využívali angličtinu či němčinu? Hledáte práci, která Vám nabídne dostatek prostoru pro realizaci vlastních technických inovací? V tom případě není na co čekat, pozice OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE je přímo pro Vás! OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (40-70.000,-Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče a servis pro stávající zákazníky
  • akvizice nových partnerů
  • implementace výrobků do výroby + testování
  • odběr vzorků pro laboratorní analýzy
  • cestování za zákazníky v daném regionu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemického/technického směru
  • znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z oblasti obrábění/tlakového lití/tepelného zpracování
  • řidičský průkaz + praxi z oblasti prodeje PODMÍNKOU
  • komunikativnost, týmovost a tah na branku

Co nabízíme?

  • atraktivní pozici v prosperující společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební auto i pro soukromé účely
  • prostor pro kreativitu a inovaci
  • služební notebook a mobilní telefon
  • místo pracoviště: Středočeský kraj