JUNIOR ÚČETNÍ S NĚMČINOU

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit německy? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli svůj životopis! Mezinárodní společnost v Brně hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: "JUNIOR ÚČETNÍ S NĚMČINOU"

Pracovní náplň

  • Zpracování a párování plateb s fakturami
  • Nastavování kreditních limitů u klientů
  • Komunikace s jinými pobočkami v němčině
  • Provádění měsíčních závěrek
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Němčinu na výborné úrovni (denní komunikace)
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • Komunikativnost
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové vzdělávání ZDARMA
  • Dotované obědy
  • Možnost kariérního růstu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: Brno (Modřice)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.