ZÁMEČNÍK - MONTÁŽ

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

Jste manuálně zručný a máte zkušenosti s prací ve strojírenské výrobě? Láká Vás práce v oblasti mechanické montáže v mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a ucházejte se o pozici ZÁMEČNÍK – MONTÁŽ s místem výkonu práce přímo v Brně! Mezinárodní rostoucí výrobní společnost v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici: ZÁMEČNÍK - MONTÁŽ (24-28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montáž strojních zařízení (mechanika)
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Zajištění kvality smontovaných výrobků
  • Práce v jednosměnném provozu (od pondělí do pátku)

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru výhodou
  • Praxi ve strojírenské výrobě
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny - pouze výhodou
  • Manuální zručnost, spolehlivost a preciznost
  • Schopnost samostatné i týmové práce

Co nabízíme?

  • Práci v moderním a příjemném prostředí
  • 13. mzdu, týden dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu
  • Zajištěné stravování

  • Místo výkonu práce: Brno