KVALITÁŘ JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Jste technický typ? Skončili jste školu a poohlížíte se po první pracovní zkušenosti? Nebo máte za sebou krátkou pracovní zkušenost? Pak jste Vy tím správným uchazečem!!! Česká výrobní společnost posiluje svůj tým o pozici: KVALITÁŘ JUNIOR

Pracovní náplň

  • kontrola dílů
  • držení se pravidel pro provádění kontroly
  • řešení problémů nastalých ve výrobním procesu
  • schvalování rozjetí výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • praxe v automotive na kontrole kvality výhodou
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • samostatnost, schopnost pružně reagovat na změny
  • práci ve směnném provozu – ranní a odpolední směny

Co nabízíme?

  • práci pro stabilní společnost
  • platové podmínky adekvátní Vašim zkušenostem
  • samostatnou pozici
  • možnost kariérního postupu
  • stravování přímo ve společnosti

  • místo výkonu práce: Kopřivnice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.