ZKUŠENÁ ASISTENTKA SPOLEČNOSTI S NJ NEBO AJ

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci? Preferujete zaměstnavatele, kde se setkáte s lidským přístupem a dobrým kolektivem? Nedělá Vám problém komunikace v anglickém nebo německém jazyce? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní společnost hledá do svého týmu zaměstnance na pozici: ZKUŠENÁ ASISTENTKA SPOLEČNOSTI S NJ NEBO AJ (22-25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Administrativní podpora společnosti
  • Komunikace se státní správou, bankami
  • Příprava podkladů pro fakturaci a účetnictví
  • Příprava školení a firemních akcí
  • Správa vozového parku

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • Praxi na obdobné pozici (min. 2 roky)
  • Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Samostatnost, pečlivost, samostatné řešení úkolů
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Brno Modřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.