HR BUSINESS PARTNER

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Potřebujete ve svém profesním životě nové impulzy nebo prostě jen cítíte, že je čas na změnu? Máte zkušenosti jako HR Business Partner a láká Vás výrobní sektor? Nedělá Vám problém komunikace v anglickém jazyce? Pošlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost působící v zajímavém odvětví a se zvučným jménem hledá posilu do svého týmu na pozici: HR Business Partner

Pracovní náplň

  • spolupráce s managementem společnosti při řešení personálních změn
  • podpora výrobního sektoru v odpovídajících HR oblastech
  • realizace náboru nových zaměstnanců na základě výrobního plánu
  • odpovědnost za dodržování pracovně právní legislativy
  • tvorba koncepcí v oblasti vzdělávání, hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • spolupráce a podpora interních i externích projektů společnosti
  • reporting za oddělení HR řediteli

Co požadujeme?

  • zkušenosti na pozici HR Business Partner/Supervizor/Generalist alespoň 3 roky
  • anglický jazyk na pokročilé, komunikativní úrovni (nadřízený je cizinec)
  • organizační schopnosti, orientaci na cíl a zodpovědnost
  • znalost procesů ve výrobní společnosti

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení a roční bonus
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • 1 týden dovolené nad rámec zákona
  • měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.