PERSONALISTA

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Máte již zkušenosti v oblasti HR, které by jste rádi uplatnili v silné a stabilní společnosti? Jestliže se chcete aktivně podílet na rozvoji zaměstnanců, kontaktujte nás ještě dnes. Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu zkušeného člověka na pozici: PERSONALISTA

Pracovní náplň

  • získávání a nábor zaměstnanců
  • školení a adaptace zaměstnanců
  • podpora liniových manažerů
  • zlepšování procesů v náborech zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SŠ/ideálně VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti s náborem
  • znalost HR procesů
  • praxi v interním HR (v mezinárodní nebo výrobní společnosti)
  • pokročilou/komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem (reportování zahraniční centrále)
  • znalost pracovně právní problematiky

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • jedinečnou příležitost pro seberealizaci
  • zázemí silné a perspektivní společnosti s jasnou vizí
  • podporu Vašeho profesního vzdělávání a růstu
  • důvěru ve Vaše schopnosti a samostatné rozhodování

  • Místo výkonu práce: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.