BACK OFFICE S AJ

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Jste pozitivní, reprezentativní osobnost a ovládáte perfektně anglický jazyk? Máte zkušenosti s pozicí back office a chcete uplatnit své schopnosti v mezinárodní společnosti? Pak čtěte dál! Výrobní společnost (strojírenství/automotive) hledá do svého týmu posilu na pozici: BACK OFFICE S AJ (okolo 24 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Zařídíte kdykoliv, cokoliv a pro kohokoliv? Potom je pozice Asistentka přesně to, co Vás bude bavit!

Pracovní náplň

  • Administrativa spojená s příslušnou divizí
  • Správa náhradních dílů (objednávky, komunikace se zákazníkem)
  • Správa servisních požadavků od zákazníků
  • komunikace se skladem (naskladňování a vyskladňování)
  • Práce v systému SAP a MS Office
  • Komunikace s ostatními odděleními a centrálou v Německu

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici (min. 2 roky)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost zvládat více úkolů najednou
  • Znalost práce v MS Office (Excel), SAP výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • Zajímavou a pestrou práci
  • 13. mzdu
  • Příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: CT Park Modřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.