ELEKTRIKÁŘ - I ABSOLVENTI

Neaktivní nabídka

15000 - 20000 Kč

Máte zkušenosti z pozice elektrikáře? Nebo jste ukončili školu a uvažujete jak správně začít svou kariéru v oboru elektro? Pak by tato nabídka mohla být určena přímo Vám!!! Mezinárodní společnost obsazuje pozici: ELEKTRIKÁŘ - I ABSLOVENTI

Pracovní náplň

  • elektro údržba strojů a strojních zařízení
  • podílení se na preventivní i nárazové údržbě
  • asistence při nájezdu nových výrob
  • pravidelná údržba strojů a zařízení dle předem stanoveného plánu
  • řešení problémů spojených se servisní činností

Co požadujeme?

  • OU/ SOU/ SŠ elektro
  • praxi - výhodou – možnost uplatnění ABSOLVENTA, vyhláška 50
  • ochotu pracovat pouze na ranní směny
  • dodržování stanovených technologických postupů
  • samostatnost, zodpovědnost, ochotu se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim znalostem a zkušenostem
  • nástup možný ihned
  • možnost profesního i osobního růstu
  • přístup k moderním technologiím
  • práci jen na ranní směny

  • místo výkonu práce: Valašsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.