NÁKUPČÍ s AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Máte zkušenosti s nákupem materiálu a ovládáte anglický jazyk? Pak je tato pozice přesně pro Vás: NÁKUPČÍ s AJ (25 - 29 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • nákup spotřebního materiálu a služeb
  • komunikace s dodavateli (občasné vyjednávání)
  • kooperace s manažerem nákupu a týmem nákupčích
  • administrativa

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s nákupem materiálu
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace s dodavateli)
  • znalosti SAP velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na dovolenou
  • stravenky
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • místo výkonu práce: Táborsko