MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY V IT S VÝBORNOU NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte perfektní němčinu a denní komunikace (převážně maily, telefonáty) se zahraničními klienty z regionu DACH pro Vás není problémem, ale výzvou? Baví Vás IT a rádi byste v této oblasti získali další zkušenosti zejména pak s cloudovým řešením pro malé, ale i korporátní společnosti? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Mezinárodní softwarová společnost vyvíjející a poskytující řešení pro jednotnou komunikační platformu, hledá nového člena do svého týmu na pozici: MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY V IT S VÝBORNOU NĚMČINOU (od 30.000, - Kč)

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky z německy hovořících zemí (Německo, Švýcarsko, Rakousko)
  • komunikace se zákazníky zejména telefonicky a e-mailem, příležitostně osobně
  • zjišťování spokojenosti s poskytovaným softwarovým řešení
  • poskytování poradenství v oblasti software and cloud řešení
  • zodpovědnost za smluvní podmínky a jejich aktualizaci
  • práce v interním systému
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (zaměřením na IT výhodou)
  • zájem o nové technologie v IT
  • německý jazyk na velmi pokročilé úrovni (denní využití při komunikaci s klienty z regionu DACH)
  • komunikativnost, zákaznickou orientaci, chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • možnost dalšího kariérního růstu
  • zázemí nadnárodní rostoucí společnosti
  • další měsíční bonusy na základě plnění KPI´s
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost přicházet s vlastními inovativními nápady
  • 5 týdnu dovolené
  • odpočinkovou místnost na pracovišti
  • jazykové kurzy, odborné vzdělání
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: centrum Prahy (na trase metra B)