MZDOVÁ ÚČETNÍ - PERSONALISTA

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Spočítat mzdy, připravit pracovní smlouvy, obhájit si svoji práci před kontrolou ze státní správy už pár let zvládáš? Pošli nám svůj životopis, čekáme na Tebe! Nadnárodní společnost s více než 100 letou historií hledá vhodného kandidáta na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ (25 - 30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení kompletní mzdové agendy
  • Příprava nástupních dokumentů, pracovních smluv, zápočtových listů
  • Zpracování neschopenek, evidenčních listů, roční zúčtování daně
  • Komunikace se státní správou
  • Reporty vedoucímu útvaru

Co požadujeme?

  • Praxi s vedením mezd a pracovně právní dokumentace
  • Zkušenosti s komplexní agendou týkající se mezd
  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS OFFICE
  • Pečlivost, přesnost, důslednost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnost s dlouholetou tradicí na trhu
  • Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • Stravenky
  • Vstupenky na kulturní akce ( Divadlo, Kino, sport)
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

    Místo výkonu práce turnovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.