PLC PROGRAMÁTOR VÝROBNÍCH LINEK

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte vzdělání v oboru automatizace a praktické zkušenosti s PLC programováním? Chcete uplatnit svojí znalost německého nebo anglického jazyka? Je Vám blízká technika a chcete pracovat jako PLC PROGRAMÁTOR VÝROBNÍCH LINEK? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: PLC PROGRAMÁTOR VÝROBNÍCH LINEK

Pracovní náplň

  • Práci v týmu při oživování, reprogramování a údržbě automatizovaných systémů
  • HW/SW instalace
  • Tvorba vizualizací a školení operátorů v užívání zařízení
  • Čtení a zakreslování technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti elektro či strojírenství
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6
  • Znalost technologie PLC (Siemens, Beckhoff či jiné)
  • Zkušenosti s praktickým využitím principů štíhle výroby výhodou

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Zajímavé roční finanční bonusy
  • Stravenky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Teplicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu usti@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu usti@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.