OBCHODNÍK PRO IT

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti na obchodních pozicích, ideálně v oblasti informačních technologií? Jste komunikativní a máte tah na branku? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost se sídlem v Brně hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍK PRO IT (25.000,- Kč + provize)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající klienty
  • Identifikace potřeby zákazníka, příprava nabídek a zpracování objednávek
  • Prezentace produktů a řešení společnosti
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti na obchodní pozici
  • Zájem o IT oblast
  • Alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Komunikativnost, spolehlivost a tah na branku

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení závislé na pracovních výsledcích
  • Služební automobil
  • Firemní vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Brno