MISTR PROVOZU

Neaktivní nabídka

26000 - 28000 Kč

Jste zkušeným pracovníkem v oblasti vedení výroby? Máte přirozený respekt a zkušenosti s vedením a motivací zaměstnanců? Pokud ano, je tato příležitost určena právě pro Vás!!! Výrobní společnost přijde kolegu na pozici: MISTR PROVOZU

Pracovní náplň

  • vedení směny – po stránce technické i personální
  • práce s nováčky – zaučení, uvedení do provozu
  • docházky, hodnocení zaměstnanců, organizace směny, řešení operativních problémů
  • dodržování stanovených technologií

Co požadujeme?

  • OU/ SOU/ SŠ – technického směru
  • minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • ochotu práce ve směnném provozu (ranní/ noční)
  • orientace v práci na PC
  • schopnost práce pod tlakem

Co nabízíme?

  • zaměstnání pro stabilní společnost
  • finanční podmínky adekvátní Vašim znalostem a dovednostem
  • penzijní připojištění, týden dovolené navíc, školení na podporu Vašich dovedností
  • zajištění stravy
  • možnost kariérního postupu
  • možnost vedení směny dle vlastních představ

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.