TECHNICKÁ PODPORA NA SVĚTOVÝCH AUTOSALONECH

Hledáš práci, ve které budeš cestovat po celém světě? Automobily jsou Tvoje hobby a zajímáš se o nejnovější technologie? Vystudoval jsi VŠ, obor elektro nebo telekomunikace? Chceš být součástí světových autosalonů? Pak se chop této jedinečné nabídky a zašli mi svůj životopis! Nadnárodní společnost, zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, přijme do svého týmu kolegu, který bude: TECHNICKÁ PODPORA NA SVĚTOVÝCH AUTOSALONECH

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš technickou podporou na autosalonech/autoshow ve světě
  • Oblastí Tvojí podpory bude konektivita a mobilní online služby
  • Kontrola, zda jsou všechny aplikace v automobilech funkční
  • Poskytování poradenství a provádění školení hostesek
  • Kooperace ve vývoji zcela nových mobilních aplikací
  • Spolupráce při testování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání elektro, telekomunikace nebo IT
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Umění pracovat s diagnostikou, orientaci v tématu MOD
  • Cestovatelského ducha
  • Nadšení pro vývoj nových mobilních aplikací a moderní mobilní přístroje

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Komplexní zaškolení
  • Velmi zajímavou nestereotypní práci
  • Osobnostní a kariérní růst
  • A další nadstandartní benefity

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav a celý svět

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!