SPECIALISTA KVALITY – zákaznická kvalita

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti v oblasti kvality v automotive ve výrobní společnosti a chtěli byste je i nadále rozvíjet? Jste schopni aktivně využívat německý nebo anglický jazyk? Stali byste se rádi součástí mezinárodní stabilní společnosti se silným postavením na trhu? Pak jste to právě VY, koho hledáme! Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: SPECIALISTA KVALITY – zákaznická kvalita

Pracovní náplň

  • úzká spolupráce s oddělením výroby při řešení zákaznických reklamací
  • dohled nad projektem od začátku až do konce
  • účast při zákaznických auditech
  • koordinace řešení a analýz reklamací
  • definování příslušných nápravných a preventivních opatření
  • měření a vyhodnocování spokojenosti zákazníků

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • praxi ve výrobní společnosti – nejlépe v automotive společnosti
  • znalosti nástrojů kvality (8D report, FMEA, SPC, MSA atd.) a ISO TS 16949
  • velmi dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • aktivní znalost německého, případně anglického jazyka
  • flexibilitu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • komunikaci se zahraničními klienty
  • atraktivní finanční ohodnocení, 13. mzdu
  • flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • firemní vzdělávání
  • firemní dopravu

  • místo výkonu práce: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.