TECHNOLOGICKÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte vzdělání v oblasti strojírenství a orientujete se v technologických postupech? Chcete se podílet na zavádění nových projektů, řešit nápravná opatření a být součástí mezinárodní strojírenské výroby se zaměřením na malosériovou výrobu v oblasti nerezových výrobků? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící na Vysočině, hledá do svých řad kandidáty na pozici: TECHNOLOGICKÝ SPECIALISTA.

Pracovní náplň

  • Návrhy technologických postupů
  • Zjišťování příčiny neshod
  • Zavádění nápravných opatření
  • Zavádění nových projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický nebo německý jazyk na základní úrovni
  • Orientaci v technologických postupech
  • Velmi dobrou znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání

  • Místo výkonu práce je na Vysočině