STROJÍRENSKÝ MISTR - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Hledáte práci, ve které uplatníte své technické a organizační znalosti? Máte zkušenosti s vedením většího týmu lidí a přirozenou autoritu? Reagujte na nabídku, hledáme právě Vás! Společnost působící ve strojírenství hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici: STROJÍRENSKÝ MISTR - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Plánování a organizování výroby
  • Kontrola produktivity práce
  • Zodpovědnost za vedení týmu a chod provozu
  • Dodržování pracovní a technologické kázně
  • Řešení krizových situací
  • Poskytování zpětné vazby vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 6
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenost s vedením týmu pracovníků
  • Schopnost rychle reagovat na vzniklé situace k řešení
  • Odolnost vůči stresu, přirozenou autoritu
  • Technické myšlení, orientaci v elektroschématech a technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Práci na novém projektu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního vzdělávání
  • Možnost okamžitého nástupu

  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.