MISTR - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Získali jste za svou profesní kariéru zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Hledáte nové zaměstnání ve výrobní mezinárodní společnosti? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: MISTR - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • vedení týmu pracovníků - cca 40 podřízených
  • rozdělení práce, dohled nad kvalitou odvedené práce
  • dohled nad bezpečností na pracovišti
  • tvorba příslušné technické dokumentace
  • implementace novinek a změn ve výrobě

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • praxi na obdobné pozici
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 6
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • schopnost práce s PC (MS Office)
  • znalost technické dokumentace
  • aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • práci u stabilní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci ve směnném provoze
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérního růstu
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.