JAVA VÝVOJÁŘ JUNIOR

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chceš nastartovat svoji profesní kariéru jako programátor? Máš znalost programovacího jazyka JAVA? Chceš být součástí přátelského pracovního týmu? Pak je tahle šance pro tebe ta pravá! JAVA VÝVOJÁŘ JUNIOR

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikací v jazyku JAVA
  • Účast na dlouhodobých zajímavých projektech
  • Agilní způsob vývoje metodikou SCRUM
  • Komunikace s vývojáři a SW konzultanty
  • Podíl na architektuře a návrhu řešení

Co požadujeme?

  • Znalost jazyka JAVA (JAVA SE, JAVA EE)
  • Znalost principů OOP
  • AJ na úrovni technické dokumentace
  • Analytické myšlení
  • Znalost jazyka Javascript výhodou

Co nabízíme?

  • 13. mzda, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky ve formě cafeterie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Placené přesčasy

    Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.