KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti na pozici konstruktéra? Pracoval jste se systémy CATIA a SolidEdge? Hledáte práci v Plzeňském kraji? Pak jste právě vy vhodným kandidátem! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive přijme do svého týmu novou posilu na pozci: KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Konstrukce na základě požadavků klienta
  • Vytváření výrobní a technické dokumentace
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce v systémech CATIA, SolidEdge a jiných 3D CAD programech

Co požadujeme?

  • Praxe na pozici konstruktéra
  • Znalost programů CATIA a SolidEdge
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Komunikativní znalost německého jazyka velkou výhodou
  • Flexibilitu a schopnost práce v týmu

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení dle výkonu
  • Dynamickou a nestereotypní práci
  • Možnost profesního rozvoje
  • Příspěvek na vzdělávání, na penzijní připojištění
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj