VEDOUCÍ TECHNOLOGICKÉHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte vzdělání technického zaměření a orientujete se v technologii vstřikování plastů? Jste vůdčí osobnost, která je schopná předávat své zkušenosti? Vedl jste projekty a vyznáte se v oblasti BOZP? Chcete se stát součástí významné mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis.

Pracovní náplň

  • Vedení a motivace podřízených pracovníků
  • Spolupráce při zavádění nových výrobků
  • Kontrola výrobních plánů
  • Optimalizace pracovních postupů
  • Plánování oprav strojů a zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi s řízením lidí
  • Znalost technologií vstřikování plastů
  • Znalost metod štíhlé výroby
  • Orientaci v zásadách BOZP

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Vedoucí pozici v automotive
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní odměny

  • Místo výkonu práce je v Libereckém kraji