VEDOUCÍ ODBORNÉ PODPORY – ANALÝZY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti s klientským servisem a obchodem? Jste vzděláním chemici? Bez problému se domluvíte anglicky? Umíte vést lidi a jste zodpovědní? Potom hledáme právě Vás na pozici: VEDOUCÍ ODBORNÉ PODPORY – ANALÝZY (30-40.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za tým podřízených v rámci poboček
  • odborná podpora a zajištění spokojenosti zákazníků
  • řešení klientských požadavků, komunikace s laboratoří
  • příprava nabídek a spolupráce s obchodníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (chemické obory)
  • praxi v oblasti klientského servisu, příp. obchodu
  • anglický jazyk komunikativně slovem i písmem
  • manažerské schopnosti, komunikativnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené, flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • příspěvky na sport a wellness

  • místo pracoviště: Ústecký kraj