MANAŽER ANALYTICKÝCH LABORATOŘÍ

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte chemické vzdělání a dobrou angličtinu? Jste samostatní a organizačně schopní? Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Jestli se poohlížíte po zajímavé pracovní příležitosti, tak už nemusíte – my ji pro Vás máme! Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře hledá do svého týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: MANAŽER ANALYTICKÝCH LABORATOŘÍ (OD 35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace činnosti pracovníků na 4 pobočkách
  • udržování dobrých vztahů sestávajícími zákazníky
  • příprava a koordinace svěřených projektů
  • odborná a technická podpora podřízeným i klientům
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením

Co požadujeme?

  • vzdělání v oblasti chemie
  • praxi s obchodní činností, příp. klientským servisem
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s řízením týmu pracovníků min. 2 roky
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • moderní prostředí mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • služební vůz, notebook a mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké slevy

  • místo pracoviště: Liberecký kraj