ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBNÍM ZÁVODĚ

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

Máte elektrotechnické vzdělání? Baví Vás revize a opravy výrobních zařízení? Nevadí Vám práce na směny ani pohotovostní režim? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Libereckém kraji, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBNÍM ZÁVODĚ

Pracovní náplň

  • Údržba elektro zařízení na provozu lakovna, lisovna
  • Zabezpečení drobných oprav budov
  • Spolupráce s údržbou a výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ elektrotechnické vzdělání
  • Vyhlášku 50 §6 do 1000 V
  • Praxi v oboru
  • Základní znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Věrnostní odměny

  • Místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou