PORADCE VÝŽIVY A OCHRANY ROSTLIN

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte vysokoškolské vzdělání zaměřené na fytotechniku nebo rostlinolékařství? Jste schopní systematické a samostatné práce? Máte zkušenosti ze zemědělství a rádi byste je využili na pozici, která je specializovaná na výživu a ochranu rostlin? Tak si nenechte ujít tuto skvělou příležitost a zašlete nám svůj životopis! Prosperující česká obchodně-výrobní společnost, která působí v oblasti zemědělství, nyní rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PORADCE VÝŽIVY A OCHRANY ROSTLIN (28-35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • poradenství zákazníkům v oblasti ochrany a výživy plodin
  • zodpovědnost za uzavírání poradenských smluv
  • přehled o vhodnosti přípravků pro péči o rostliny ve všech životních cyklech
  • spolupráce s obchodními zástupci společnosti
  • zavádění nových produktů a technologií

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru Fytotechnika/Rostlinolékařství
  • praxi v zemědělství min. 2 roky PODMÍNKOU
  • inovativní a proaktivní přístup k práci
  • schopnost týmové spolupráce a práce pod tlakem
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • perspektivní uplatnění v oblasti zemědělství
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • možnost dalšího vzdělávání se

  • místo pracoviště: kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.