OBCHODNÍK TISKOVÝCH a IT ŘEŠENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Jste člověk s velmi dobrým všeobecným přehledem v oblasti tisku a IT ? Umíte najít řešení pro každého zákazníka a máte dobré komunikační i prodejní schopnosti? Pak hledáme právě Vás! OBCHODNÍK TISKOVÝCH a IT ŘEŠENÍ (30–50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Naplnění obchodních plánů skrz prodej a dodávky komplexních řešení tiskového prostředí
  • Akvizice nových klientů (od jednotlivých lidí po velké společnosti)
  • Definice a koordinace zdrojů pro vytvoření nejlepšího možného řešení pro každého zákazníka
  • Analýza a porozumění požadavkům zákazníků
  • Příprava a prezentace finální nabídky zákazníkovi
  • Pomoc při smluvním dotažení obchodního případu
  • Zajištění podkladů pro instalace/realizace zvolených řešení

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Praxi v oblasti obchodu, IT nebo tiskových řešení
  • Obchodně orientované přemýšlení a orientaci na trhu IT
  • Schopnost prodávat přínosy/úspory a nacházet optimální řešení pro potřeby zákazníka
  • Prezentační, prodejní a vyjednávací dovednosti
  • Schopnost zaujmout, proaktivitu
  • Anglický jazyk výhodou
  • Odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné globální společnosti
  • Možnosti kariérního i profesního růstu v rámci české pobočky i mezinárodní firmy
  • Provize a bonusy spojené s plněním finančního plánu
  • Pracovní zázemí v moderních prostorách v Praze
  • Firemní automobil (i pro soukromé účely)
  • Stravenky
  • Sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.