VEDOUCÍ EXPEDICE

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Pohybujete se v prostředí výrobní společnosti na manažerské úrovni? Láká Vás práce pro špičkového zaměstnavatele? Pak využijte příležitosti a reagujte na pracovní nabídku: VEDOUCÍ EXPEDICE (od 40 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu podřízených
  • dohled nad expedicí (export, import, logistika)
  • podílení se na plánování výroby
  • optimalizace expedičních procesů
  • odpovědnost za KPI (individuální i týmové)
  • pravidelný reporting, auditing

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s vedením týmu
  • znalosti celní problematiky
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • dynamickou osobnost

Co nabízíme?

  • skvělé finanční ohodnocení (roční bonusy)
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na sportovní a kulturní aktivity, volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Jihlavsko