MZDOVÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte praxi v oblasti mzdového účetnictví, baví Vás práce s lidmi a je pro Vás důležitý příjemný kolektiv? Pak nám pošlete Vás životopis! To vše najdete u nás!!! MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • Kompletní měsíční zpracování mezd
  • Vypracování podkladů pro správné zaúčtování mezd
  • Vedení personální a mzdové agendy zaměstnanců
  • Uzavírání smluv se zaměstnanci
  • Komunikace a příprava dokumentace pro orgány státní správy
  • Vedení dokladů pro zdravotní pojištění, soc. pojištění a daně

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi v oblasti mzdového účetnictví
  • Znalost práce na PC
  • Zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
  • Schopnost pracovat v kolektivu, organizační schopnosti a flexibilitu
  • Samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvky na PP
  • Příjemný kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: KLADNO

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.