JAVASCRIPT DEVELOPER

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Láká Vás zázemí silné nadnárodní společnosti? Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti inovací a uplatnit v nich své zkušenosti? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis ještě dnes! JAVASCRIPT DEVELOPER

Pracovní náplň

  • Vývoj revolučního produktu
  • Podílení se na vývoji frontendu v jazyce Javascript
  • Vzdělávání se v nových technologiích
  • Spolupráce na analýze produktů
  • Tvorba dokumentace a reporting

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vývojem v jazyce Javascript
  • Zkušenost s frameworkem AngularJS výhodou
  • Znalost HTML a CSS
  • Ochotu pracovat v týmu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Mobilní telefon, notebook

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.