PERSONALISTA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracujete rádi s lidmi a už máte zkušenosti s vedením personální agendy ve výrobní společnosti? A rádi by jste využívali AJ při své práci? Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Váš životopis? Výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: PERSONALISTA

Pracovní náplň

  • kompletní vedení personální agendy
  • spolupráce s mzdovou účetní
  • personální controlling
  • zpracování reportů pro vedení společnosti
  • sledování nových trendů v oboru

Co požadujeme?

  • zkušenosti s vedením všech HR procesů
  • praxi na pozici samostatného personalisty
  • znalost anglického jazyka ke komunikaci slovem i písmem
  • velmi dobrou znalost Zákoníku práce a dalších předpisů souvisejících s HR agendou
  • schopnost empatie a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • firemní vzdělávání a kurzy
  • sick days
  • pružnou pracovní dobu
  • bonusy za plnění zadaných úkolů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.