PRACOVNÍK KALIBRACE

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Máte vzdělání v oboru elektro a platnou Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5? Chcete mít práci, která pro Vás bude přitažlivá, a nebudete se v ní nudit? Láká Vás práce ve velké mezinárodní firmě? Pak mi pošlete svůj životopis! Velká strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: PRACOVNÍK KALIBRACE (22-25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Kalibrace a měření pecí pro tepelné zpracování dílů
  • Vytváření plánů kalibrace a jejich průběžná aktualizace
  • Odborné poradenství v této oblasti

Co požadujeme?

  • SOU, SŠ v oboru elektro
  • Platná Vyhláška č. 50/1978 Sb., §5
  • Znalost angličtiny alespoň pro čtení textů
  • Chtít se naučit něco nového a rozvíjet se

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení na pracovní pozici
  • Placené přesčasy
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Zázemí silné společnosti

  • Místo výkonu práce: Praha-východ