PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

Projektový managment - je to něco, co Vás láká a v čem se cítíte jako ryba ve vodě? Dokážete své bohaté zkušenosti předávat a využít k řízení oddělení? Pohybovali jste se v zakázkové kusové výrobě a angličtina Vám nedělá problém? Jste to přesně vy, komu chceme dát šanci! Mezinárodní společnost, která sídlí v Pardubickém kraji, hledá do výrobního závodu posilu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení projektového oddělení
  • Řízení projektů pro zahraniční zákazníky
  • Pravidelný reporting pro vedení firmy
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením a výrobou

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Praxi na podobné pozici ve výrobní firmě
  • Samostatnost, iniciativu, přirozenou autoritu a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu v rámci koncernu
  • Příspěvky na relaxaci či sport
  • Volnou pracovní dobu
  • Firemní automobil i k soukromým účelům

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.