SALES REPRESENTATIVE - MAZIVA Praha + Stř. Čechy

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Jste technicky i obchodně orientovaní a hledáte uplatnění v průmyslovém odvětví, kde byste mohli využít své dosavadní zkušenosti? Máte zkušenosti s průmyslovými mazivy a oleji? Nedělá Vám problém cestování v rámci menšího svěřeného regionu? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Společnost zaměřující se na prodej maziv a olejů průmyslovým podnikům ale i soukromým spotřebitelům hledá posilu do svého týmu na pozici: SALES REPRESENTATIVE - MAZIVA Praha + Stř. Čechy (až 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • prodej průmyslových maziv a olejů v regionu Prahy a Stř. Čech
  • vyhledávání potenciálních zákazníků
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • příprava cenových nabídek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti se sortimentem maziv a olejů podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborné obchodní dovednosti a reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • mzdové ohodnocení dle výkonu
  • auto i k soukromému využití
  • 5 týdnů dovolené
  • produktové a odborné školení
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha + Stř. Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.