TECHNIK LAKOVNY

Neaktivní nabídka

22000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici TECHNIK LAKOVNY v Jihomoravském kraji? Máte praxi v oblasti povrchovým úprav kovů a nechybí Vám kreativita? Pak jste tím správným kandidátem právě Vy! Významná strojírenská firma přijme novou posilu do svého týmu na pozici: TECHNIK LAKOVNY (22 - 26.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů lakování
  • řízení výrobní optimalizace
  • kalkulace nákladů a vytváření ceníku
  • práce s interní databází
  • kontrola dodržování technologických postupů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání – nejlépe strojní zaměření
  • zkušenosti s práškovým nebo mokrým lakováním
  • znalost práce s PC – MS Office
  • samostatnost, flexibilitu, pracovitost
  • kreativitu, týmového hráče

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v moderní společnosti
  • práci s moderními zařízeními
  • pružnou pracovní dobu, samostatnou práci
  • zajímavý plat závislý na výkonu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj