BRUSIČ - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ!!

Neaktivní nabídka

22000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Hledáte práci na Vysočině? Chcete pracovat pro stabilní českou společnost? Nebojite se těžké manuální práce? Pak hledáme právě Vás! Významná strojírenská společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici: BRUSIČE (22-26.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Broušení na plocho
  • Seřizování a obsluhování klasických strojů
  • Broušení různých kovových materiálů
  • Práce dle výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Znalost technické dokumentace a orientace v normách
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí silné společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Závodní stravování
  • Možnost ubytování

  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.