ADMINISTRÁTOR IT

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s administrací IT infrastruktury? Baví Vás práce se servery, sítěmi a navíc disponujete středně pokročilou angličtinou? Pokud ano a láká Vás svět logistiky a velkých aut, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Administrace a monitoring IT infrastruktury
  • Zálohování IS a databází
  • Správa Windows a Linux serverů
  • Virtualizace
  • Implementace a rozvoj infrastruktury

Co požadujeme?

  • Zkušenosti se správou Windows a Linux serverů
  • Znalost programovacího jazyka (SQL/Bash/C/PHP)
  • Zkušenost s virtualizačními nástroji
  • Základní znalost sítí
  • Komunikativní znalost AJ

Co nabízíme?

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Zázemí silné stabilní společnosti

  • Lokalita: Říčany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.