SPECIALISTA PROCESŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hovoříte německým a anglickým jazykem a rádi byste oba jazyky využívali ve své práci? Máte analytickou mysl a rádi nalézáte řešení problémů? Pak je tato pozice určena právě Vám! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici SPECIALISTA PROCESŮ (25.-35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • podílení se na zlepšování interních procesů v oblasti nákupu a logistiky
  • získávání a vyhodnocení dat týkající se efektivity procesů
  • hledání procesních nedostatků a jejich náprava
  • zodpovědnost za svěřené projekty a jejich vedení
  • spolupráce s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • německý jazyk na vysoce pokročilé úrovni (C1)
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • zkušenost s řízením projektů, zaváděním změn
  • praxi v oblasti řízení dodavatelského řetězce

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Praha nebo Ostrava (záleží na preferenci kandidáta)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.