PRACOVNÍK LAKOVNY

Máš zkušenost s lakováním? Jsi zodpovědný, pečlivý a pracovitý? Nevadí ti práce na směny a rád bys pracoval na pozici PRACOVNÍK LAKOVNY v Brně? Pokud ano, tak už neváhej a pošli mi svůj životopis! Úspěšná a zavedená společnost z oblasti strojírenství hledá nového kolegu na pozici: PRACOVNÍK LAKOVNY

Pracovní náplň

  • Klasické lakování strojů a ruční natírání
  • Údržba pracovních a strojních zařízení
  • Komunikace s kolegy ve výrobě
  • Dodržování postupů a předpisů
  • Práce ve směnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání
  • Praxi s lakováním podmínkou
  • Znalost technické dokumentace
  • Samostatnost a pečlivost
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Brno