MECHANIK STAVEBNÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jsi absolventem středního odborného učiliště a máš zkušenosti s opravou stavebních strojů? Jsi manuálně zručný a hledáš práci, ve které najdeš sám sebe? Máš řidičský průkaz skupiny B a jsi aktivním řidičem? Pokud ano, už stačí jediné! Zaslat svůj životopis! Prestižní mezinárodní společnost shání šikovného kandidáta na pozici: MECHANIK STAVEBNÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • pravidelná kontrola a údržba strojů
  • zaškolování obsluhy strojů
  • účast na školeních
  • kompletní servis stroje

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, technické zaměření
  • praxi na pozici servisní technik nebo opravář strojů
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientaci v technice
  • časovou flexibilitu, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • velmi zajímavé finančního ohodnocení
  • odborné zaškolení
  • možnost kariérního růstu
  • odměny dle dosažených výsledků
  • možnost dlouhodobého zaměstnání
  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj