SERVISNÍ TECHNIK PRO MAĎARSKO A SLOVENSKO - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte vzdělání technického směru a praxi s mechanickými, pneumatickými a hydraulickými opravami strojů? Jste manuálně zručný a zvyklý na každodenní výjezdy k servisním zásahům? Na výše uvedené jste si odpověděl Ano? Tak se chopte této pracovní příležitosti! Úspěšná zahraniční společnost přijme do svého týmu nového parťáka na pozici Servisní technik (40-45.000 Kč).

Pracovní náplň

  • Pravidelné kontroly, údržba a servis strojů
  • Provádění oprav stravebních strojů přímo u zákazníka
  • Komunikace s technickou odporou
  • Zpracování dokumentace související s opravami a servisem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v technickém oboru (elektro, strojírenství)
  • Orientaci v pneumatice, hydraulice, mechanice, elektru
  • Elektro vyhlášku, min. §21
  • Maďarský a Slovenský jazyk na komunikativní úrovni
  • Anglický jazyk výhodou
  • Flexibilitu a ochotu cestovat
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy/prémie
  • Služební vůz pro soukromé účely
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dojíždět k zákazníkovi přímo z domova
  • Propracovaný způsob zaškolení
  • Dlouhodobou spolupráci

  • Místo pracoviště: Slovensko, Maďarsko